Výrobce produktů TraumaPet® Ag

Firma NanoComplex s.r.o. se zabývá aplikovaným výzkumem na poli moderních technologií, jejich transferem do praxe a komerčním využitím nanotechnologií. Postupem času, získáváním znalostí a zkušeností, se společnost stala vyhledávaným partnerem nejen pro spolupráci ve výzkumu a vývoji, ale také při transferu nových poznatků do praktických aplikací.

Pro další informace navštivte naše stránky www.traumapet.eu kde si můžete zakoupit celou řadu zajímavých produktů, které využívají nejnovějších poznatků nanotechnologií.

Garantem výzkumu a vývoje nových preparátů je  RNDr. Jiří Oborný, který se nanotechnologiím věnuje již více než 10 let.

Oborný Jiří

 VETERINÁRNÍ PŘÍPRAVKY NOVÉ GENERACE

TraumaPet® Ag je výrobková řada veterinárních přípravků založená na antibakteriálním působení nano stříbra. Tyto přípravky spolu s dalšími látkami napomáhají hojení ran a zkracují nepříjemné komplikace života našich zvířecích mazlíčků, které jim nemůžeme vysvětlit tak, jak to je lze vysvětlit lidským pacientům. Proto je každý den, o který se zkrátí léčba, vítaným ulehčením pro obě strany.

Přípravky TraumaPet® Ag se vyrábějí v České republice s garancí nejvyšší jakosti a čistoty při výrobě.
TraumaPet® Ag představuje ucelenou řadu veterinárních přípravků, které by neměly chybět ve vaší zvířecí lékárničce, pokud vlastníte jakékoliv zvířátko.

 

STŘÍBRO A NANOTECHNOLOGIE

Účinky stříbra jsou známé již po staletí jako prevence a lék pro celou řadu onemocnění, obzvláště infekcí. Je dobře známo, že stříbrné mince se používaly ve starověkém Řecku a Římě jako dezinfekční prostředek při skladování vody a dalších kapalin.

Nanočástice stříbra, které jsou obsaženy v přípravcích TraumaPet® Ag ničí nepřátelské patogeny v těle tím, že rozkládají enzymy choroboplodných bakterií, virů a plísní. Škodlivé mikroorganismy odumírají v průběhu 5 až 6 minut.