TraumaPet Ag

Při jakých potížích veterinární přípravky TraumaPe®t Ag použít?
A nemají nežádoucí vedlejší účinky?

Veterinární produktová řada TraumaPet® Ag využívá nanotechnologicky připravených produktů pro zlepšení kvality života našich čtyřnohých mazlíčků.


PŘI JAKÝCH PROBLÉMECH veterinární produkty TraumaPet® Ag POUŽÍT?

Stříbro obsažené v unikátní řadě TraumaPet® Ag je skvělé na různé rány, oděrky a jiná kožní traumata včetně nepříjemných infekčních a pooperačních komplikací. Pokud Vašeho kamaráda trápí výtok z očí nebo svědící uši, díky kapkám se stříbrem mu dokážete rychle pomoci.

Veterinární přípravky TraumaPet® Ag obsahují kromě osvědčených složek, které napomáhají hojení a minimalizují nepříjemné komplikace, také stříbro, jehož účinky jsou známé už po staletí.


JAK JE TO S VEDLEJŠÍMI ÚČINKY?

Stříbro bylo užívané po staletí jako prevence a lék pro celou řadu onemocnění, obzvláště infekcí. Je dobře známo, že stříbrné mince se používaly ve starověkém Řecku a Římě jako dezinfekční prostředek při skladování vody a dalších kapalin. Ukázalo se, že tyto ionty brzdí v některých případech dělení virů, a je dokonce pravděpodobné, že viry také likvidují.

V roce 1992 byly provedeny výzkumy, na jejichž základě se prokázaly podpůrné vlastnosti koloidního stříbra při léčení onemocnění způsobených kvasinkami Candida albicans a při léčbě chronické únavy. Americký i ruský komický program používá stříbro k čištění vody ve vesmíru a ve spodním prádle kosmonautů. Kontraindikace nejsou u stříbra známé a možná alergie na stříbro je velmi vzácná.